Dzień Kobiet z koncertem PLATEAU

Tegoroczny Dzień Kobiet uczciliśmy w wyjątkowy sposób. Do Pałacu w Chrzęsnem zaprosiliśmy odnoszącą coraz większe sukcesy grupę Plateau. Niedzielne wydarzenie okazało się wspaniałym prezentem muzycznym dla licznie przybyłych pań, które zechciały w naszym urokliwym miejscu świętować ten wyjątkowy dzień.

Grupa Plateau słynie z fenomenalnych, żywiołowych koncertów. Zespół wchodzi w bliski kontakt z widownią, bawi się muzyką, używając poza tradycyjnymi instrumentami również piły do drewna czy butelek. Charyzmatyczni członkowie grupy:  Michał Szulim, Karol Kowalczyk i Marcin Lizak zaczarowali publiczność. Na pałacowej scenie wybrzmiały utwory z wcześniejszych płyt m.in. z albumu „Projekt Grechuta”, przy których wszyscy wspaniale się bawili, śpiewając wspólnie z artystami takie piosenki jak „Wiosna, ach to ty” czy „Będziesz moja Panią”. Tego popołudnia nie zabrakło również tytułów z najnowszej płyty „Projekt Cohen”, takich jak: „Czekając na cud” (Waiting for miracle) czy „Jestem twój” (I’m your man).

Podczas niedzielnego koncertu życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Starosta Wołomiński Adam Lubiak, który wraz z artystami wręczał paniom kwiaty. Uwieńczeniem wydarzenia były niekończące się bisy, wspólne zdjęcia i autografy.

Zobacz także