Finał I ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Podkowińskiego

Już 1 czerwca – uroczyste wręczenie nagród w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym imienia Władysława Podkowińskiego – w pięknym otoczeniu Zespołu Pałacowo Parkowego w Chrzęsnem.

W kategorii I: /szkoła podstawowa klasy I-IV/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

I miejsce praca nr 106 Dominika Mrówka „Staw w Sierpcu” Katolicki Zespół Edukacyjny im.Ks.Piotra Skargi, ul. Bema 73/75 Warszawa  

II miejsce praca nr 263 Kinga Chrapeć „Rzeka Pszczynka w Krzyżowicach” ,Zespół Szkolno – Przedszkolny w Krzyżowicach, ul. Szkolna 7,Krzyżowice  

III miejsce praca nr 20 Nikola Getka „Staw w kolorach”, Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w Zespole Szkół im.Władysława Podkowińskiego  

W kategorii II: / szkoła podstawowa klasy V-VIII/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

I miejsce praca nr 258 Nina Grzebielucha „Urokliwe Mazowsze”, Szkoła Podstawowa nr 94 im. Marszałka Polski J. Piłsudskiego , ul. Cietrzewia 22 a, Warszawa

II miejsce praca nr 158 Stanisław Leliwa-Maliński „Spacer nad Balatonem w Warszawie”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa

III miejsce praca nr 123 Ewa Macioszek „Łabędzie na jeziorze Pluszne”, Zespół Wolskich Placówek Kulturalnych, ul. Jana Brożka 1 a, Warszawa

  Przyznano NAGRODY SPECJALNE:

I nagroda specjalna: praca nr 52 Oliwia Stefańska „Rzeka Białka-Teodozjów Gmina Biała Rawska”, Szkoła Podstawowa nr 2 im.M. Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej, ul.Miła 2, Rawa Mazowiecka  

II nagroda specjalna: praca nr 110 Łucja Tyczyńska „Zielona łódka”, Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w Zespole Szkół im.Władysława Podkowińskiego  

III nagroda specjalna: praca nr 189 Natalia Cieślak „Morskie Oko” Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

IV nagroda specjalna: praca nr 248 Natalia Dubniak „Zamek w Niedzicy”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie, ul. 11 Listopada 62, Wyszków

Przyznano jedną nagrodę GRAND PRIX I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Podkowińskiego: – praca nr 35 Alexandra Vialichka „Morze jezior”, Szkoła Podstawowa nr 119 im.3.Berlińskiego Piechoty, ul.Pułku Baszta 3, Warszawa  

Przyznano wyróżnienia:

praca nr 36 Bernadeta Białecka „Kraków zakole Wisły” Katolicka Szkoła Podstawowa im.Ks. Skargi, ul. Bema 73/75 Warszawa  

praca nr 43 Lena Gwistka „Lato w Gościszewie”, Szkoła Podstawowa nr 127, ul.Kowieńska 12/20,Warszawa  

praca nr 42 Maria Więckowska „Żuławskie klimaty w Pałczewie”, Szkoła Podstawowa nr 127, ul.Kowieńska 12/20,Warszawa

 praca nr 250 Natalia Prokop „Piękno górskiej przyrody w najczystszej postaci”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie, ul. 11 Listopada 62, Wyszków  

praca nr 18 Aleksandra Marszał „Chłopiec w stawie”, Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w Zespole Szkół im.Władysława Podkowińskiego  

praca nr 265 Michał Bryl ” Impresja znad jeziora Jeziorak”, Szkoła Postawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Iławie, ul. Niepodległości 11 a, Iława  

praca nr 154 Varvara Yevtushenko „Zachód słońca na Powiślu”, Szkoła Podstawowa nr 221 im. B.Czarnowskiej, Żelazna 71, Warszawa  

praca nr 133 Paulina Miązkiewicz ” Rzeka wspomnień”, Szkoła Podstawowa ks. Jana Twardowskiego, Stryjki 2  

praca nr 98 Dominika Mazur „Spływ kajakowy na rzece Kamiennej”, Katolicki Zespół Edukacyjny im. Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, ul. Grabowiecka 15, Ostrowiec Świętokrzyski  

praca nr 49 Blanka Trzonek „Most w Rawskim parku”, Szkoła Podstawowa nr 2 im.M. Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej, ul.Miła 2, Rawa Mazowiecka  

praca nr 249 Angelika Laura Latek „Pojezierze Pomorskie- Drawski Park Krajobrazowy”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie, ul. 11 Listopada 62, Wyszków  

praca nr 233 Filip Wiechowski ” Staw w zielonym gaju”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu , ul. Kościelna 1 ,Tłuszcz 

praca nr 163 Nicole Radziwiłko „Jezioro Jasne (Czyste)”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 275 Igor Jan Helon „Dukielska Góra nad stawem”, Szkoła Podstawowa nr 1 w Dukli, ul. Kościuszki 13, Dukla  

praca nr 86 Arkadiusz Radmoski ” Powidz-dzika plaża nad Jeziorem Powidzkim”, Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie, ul. Ogrodowa 2, Pleszew

praca nr 3 Karolina Krasowska ” Zachód słońca nad stawami hodowlanymi w Rudzie w gminie Dębe Wielkie w powiecie miński”, Szkoła Podstawowa nr 221 im. B.Czarnowskiej, Żelazna 71, Warszawa  

praca nr 260 Anna Rzepka „Oczko wodne”, Szkoła Podstawowa nr 53 im. M.Zaruskiego, ul. Rudzka 6, Warszawa  

praca nr 254 Kinga Pacuszka „Liwiec- małe jest piękne. Mazowsze”, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego, ul. Brożka 15, Warszawa W kategorii klas I-IV  

praca nr 187 Helena Skocińska „Morskie Oko w polskich górach”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 23 Kacper Kmiołek „Nad rzeczką”, Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w Zespole Szkół im.Władysława Podkowińskiego  

praca nr 78 Maria Piekut „Liwiec- okolice Urli”, Szkoła Postawowa im. J. Kielaka w Postoliskach, Postoliska ul.Plac 3 Maja  

praca nr 113 Emilia Ryszawy „Chłopiec w stawie”, Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w Zespole Szkół im.Władysława Podkowińskiego  

praca nr 145 Szymon Czerwiński ” Piękno polskich rzek i jezior”, Szkoła Podstawowa ks. Jana Twardowskiego, Stryjki 2  

praca nr 109 Gabriela Wilczyńska „Pocztówka dla Podkowińskiego.Mój widok z okna”  

praca nr 118 Marcelina Szczypa „Morskie oko-Zakopane”, Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Jasienicy, ul. Szkolna 8, Jasienica

praca nr 19 Olaf Leontiew „Nad Liwcem”, Szkoła Podstawowa w Mokrej Wsi w Zespole Szkół im.Władysława Podkowińskiego  

praca nr 150 Maja Sobota „Malowniczy krajobraz”, Szkoła Podstawowa ks. Jana Twardowskiego, Stryjki 2  

praca nr 72 Alan Radzki „Piękno polskich rzek, jezior i stawów”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kruszu, Krusze ul. Kryształowa 99 a  

praca nr 270 Karolina Góra „Klasztor Kamedułów Kraków-Bielany nocą nad Wisłą” , Szkoła Podstawowa nr 82 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krakowie, Os. Kalinowe 17,Kraków  

praca nr 261 Franciszek Suchenek „Rzeka Cienka”, Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Jasienicy, ul. Szkolna 8, Jasienica

praca nr 159 Liliana Kisiel „Pilica”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 156 Amelia Ziarnik „Pieniny oczami dziecka”, Szkoła Podstawowa nr 1 im .Mikołaja Kopernika, Ropczyce, ul.Wyspiańskiego 8  

praca nr 280 Natalia Zalewska „Rosochaty Róg Jeziora Wigry-Piękno Natury”, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori, ul.Henryka Pobożnego 1, Warszawa  

praca nr 236 Aleksandra Jędrasik „Rzeka Rządza- Nowe Załubice”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu , ul. Kościelna 1 ,Tłuszcz  

praca nr 169 Lena Otręba „Mozaika Balaton”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich, ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 161 Julia Krynicka „Balaton widziany z mojego domu”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 160 Paweł Kotowski „Balaton”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 44 Sandra Baran „Widok na Trzy Korony, rzeka Dunajec w miejscowości Sromowce Niżne”, Szkoła Podstawowa nr 1 im .Mikołaja Kopernika, Ropczyce, ul.Wyspiańskiego 8  

praca nr 148 Laura Wawrzyniak ” Piękno polskich rzek i jezior”, Szkoła Podstawowa ks. Jana Twardowskiego, Stryjki 2  

praca nr 126 Jaśmina Ouerghi „Autoportret nad Jeziorem Topiło”, Zespół Wolskich Placówek Kulturalnych, ul. Jana Brożka 1 a, Warszawa  

praca nr 68 Daniel Jusiński „Piękno polskich rzek, jezior i stawów”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kruszu, Krusze ul. Kryształowa 99 a  

praca nr 190 Karolina Celuch „Morskie Oko”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 182 Marta Smolińska „Jezioro Gopło”, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich , ul. Abrahama 10, Warszawa  

praca nr 92 Szymon Adamski „”Piękno Mazurskich Jezior”, Szkoła Podstawowa nr 53 im. M.Zaruskiego, ul. Rudzka 6, Warszawa  

zapraszamy:Wtorek, 1 czerwca 2021, godz. 12:00
miejsce:Pałac w Chrzęsnem

Zobacz także