I turnus Kreatywnych Ferii w Pałacu w Chrzęsnem za nami

Ferie zimowe to czas wytchnienia i odpoczynku od codziennych szkolnych obowiązków. Pałac w Chrzęsnem zadbał o to, aby nasze dzieci w aktywny i ciekawy sposób spędziły wolny czas. Podczas pałacowych ferii odkrywaliśmy talenty plastyczne🖌 naszych najmłodszych.

Nie zabrakło również twórczych warsztatów rękodzieła, które sprawiły uczestnikom wiele frajdy. Stworzone zostały ramki na zdjęcia 🖼, do których wkleiliśmy zdjęcia wykonane podczas mini sesji fotograficznej 📸, kolorowe lampiony, maski karnawałowe 🎭 oraz małe dzieła impresjonistyczne. Nie zabrakło oczywiście zwiedzania pałacu z panią przewodnik, quizów historycznych oraz obiecanego i długo oczekiwanego dnia filmowego z popcornem 🍿.

Jedną z największych niespodzianek ferii była wizyta strażaków z OSP Chrzęsne🧑‍🚒🚒Sympatycy OSP Chrzęsne, którzy przeprowadzili wielce ciekawą pogadankę z instruktażem dotyczącą bezpieczeństwa i ratownictwa medycznego 🩺. Okazało się, że nawet najmłodsze dzieci z sukcesem radzą sobie w obliczu zagrożenia ludzkiego życia. Serdecznie dziękujemy naszym strażakom na czele z ich szefem Marcin Budek za przekazanie tej cennej wiedzy no i oczywiście za możliwość obejrzenia i wejścia do samochodu strażackiego.

Ostatniego dnia ferii zorganizowaliśmy ognisko z kiełbaskami 🔥.

Dziękujemy Wam kochane dzieci za aktywne uczestnictwo i chęci twórcze. Z przyjemnością zauważyliśmy również, że pałacowe ferie dały wam możliwość nawiązania nowych znajomości 👫👭

Do zobaczenia na kolejnych pałacowych warsztatach!

A już od poniedziałku zaczynamy II turnus, z którego również będziemy na bieżąco zdawać relację.

Zobacz także