Koncert Przedsylwestrowy – Krzysztof Antkowiak

Zapraszamy Państwa na kameralny koncert przedsylwestrowy 29 grudnia o godzinie 18:00 w wykonaniu Krzysztofa Antkowiaka. Koncert oparty będzie na brzmieniu pianina, które wprowadzi słuchaczy w magiczny świąteczny nastrój, poprzez ciekawe aranżacje znanych kolęd.

Podczas koncertu usłyszymy tradycyjne polskie kolędy przy akompaniamencie pianina w aranżacjach Artysty. Nie zabraknie popularnego utworu Krzysztofa Antkowiaka, który wykonywał z Edytą Górniak „Pada śnieg”, który do dziś rozbrzmiewa w stacjach radiowych w okresie świątecznym i od lat cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy. W programie nie zabraknie również światowych utworów kojarzonych ze świętami takich jak np. „White Christmas”.

Krzysztof Antkowiak jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność zdobył pod koniec lat 80 utworem „Zakazany owoc”. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. W między czasie pisał muzykę do filmów dokumentalnych oraz dla innych wykonawców. W 2015 roku powrócił projektem muzycznym SIMPLEFIELDS, inspirowanym brzmieniami lat 60. i 70. Efektem pracy była nowa płyta „Dirt on TV”. Krzysztof był uczestnikiem ostatnio emitowanej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat). W roku 2020 Krzysztof Antkowiak zdobył Platynową Płytę za album „Zostanie mi muzyka”.

Bezpłatne wejściówki na koncert dostępne są w pałacu lub pod numerem tel.:(29) 757 29 50.

Zobacz także