Koncert z okazji Dnia Matki „SERCE MATKI”

Starosta Wołomiński Adam Lubiak zaprasza do Pałacu w Chrzęsnem na koncert z okazji Dnia Matki „SERCE MATKI”.

W programie najpiękniejsze utwory o matce wykonają: Barbara Droździńska oraz Marek Ravski

Prowadzenie: Aurelia Sobczak

Program artystyczny pt:” Serce Matki…” jest montażem słowno muzycznym, w którym słowem i piosenką wyrazimy głęboką wdzięczność wszystkim mamom za dobroć, cierpliwość ,za SERCE , które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza.

Publiczność usłyszy piękne utwory o mamie  np.:” Nie ma jak u mamy”, ” Moja matko ja wiem”,  ” Serce matki”, ” Moja mama mi mówiła”, ” Porozmawiaj ze mną mamo” oraz znane polskie i światowe przeboje min. Eleni , Elvisa Presleya i Ives’a Montanda.

Muzyczna opowieść będzie przeplatana aforyzmami i fragmentami wierszy: Z. Herberta, M. Konopnickiej, L. Staffa, W. Bełzy, J. Twardowskiego i K. Gałczyńskiego.

Program „SERCE MATKI” z pewnością zapewni publiczności sporą dawkę wzruszeń, garść wspomnień i szczyptę humoru.

W tę niezwykłą podróż do matczynego świata  zabiorą Państwa- Barbara Droździńska, Aurelia Sobczak i Marek Ravski

Barbara Droździńska to artystka urodzona w polskiej rodzinie w Kobryniu na Białorusi. Jej” kresowa dusza”, ogromna wrażliwość  i poczucie humoru pozwalają  poruszać najczulsze struny ludzkich serc. Jej wyjątkowy o dużej skali głos z niezwykłą lekkością oddaje emocje i niuanse wykonywanych utworów.

 Marek Ravski – wokalista, aktor, kompozytor, autor tekstów. Swoim unikatowym głosem, elegancją słowa i kulturą muzyczną oczarowuje publiczność. Spotkanie z Markiem Ravskim  to wspaniała uczta muzyczna.  Publiczność Niemiec, Francji, Szwajcarii, Austrii, Włoch, Rosji, Hiszpanii, Australii wielokrotnie miała okazję go gościć i słuchać jego wspaniałych recitali.

Koncert wyreżyserowała i poprowadzi Aurelia Sobczak –  aktorka, reżyser filmów dokumentalnych, scenarzystka, trener w Polskim Radio. Jako aktorka związana jest z warszawską sceną teatralną i filmową. Publiczności znana jest z takich seriali jak „Klan”, „Plebania”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, Samo życie” oraz filmów „Kawalerskie życie na obczyźnie”, „Generał nil” czy „Baby Blues”.

wstęp wolny! Zapraszamy!

zapraszamy:Niedziela, 30 maja 2021, godz. 16:00
miejsce:Pałac w Chrzęsnem

Zobacz także