Literackie Serce – Lekcja 1. z Agnieszką Wolny-Hamkało | “Słowniki”
W ramach cyklu „Chrzęsne chrzęści polszczyzną 2020” wrocławska pisarka Agnieszka Wolny-Hamkało przygotowała cykl prelekcji dla młodzieży pt. „Słowa między ludźmi” nawiązujący do postaci i dorobku naukowego Profesora Walerego Pisarka.
Zobacz także
2 stycznia 2023
Tradycyjnym Koncertem Przedsylwestrowym pożegnaliśmy mijający rok . Tego wyjątkowego wieczoru ( grudnia) pałacowej publiczności zaprezentował się znany i lubiany wokalista Krzysztof Antkowiak.
13 grudnia 2022
Pałac w dniach 24.12.2022r. oraz 31.12.2022r. będzie nieczynny dla zwiedzających. Zapraszamy w następną sobotę!
13 grudnia 2022
Zima w pałacu zagościła na dobre Park wygląda przepięknie w zimowej pierzynce Zapraszamy na spacer i wspólne lepienie bałwana
6 grudnia 2022
Sobotnie popołudnie /3 grudnia/ na długo zapadnie nam w pamięci. To był magiczny czas spędzony w atmosferze zapadającego wieczoru, wśród poetyckich słów uplecionych kiedyś przez naszego Wieszcza, Adama Mickiewicza w kształt “Ballad i romansów”.
23 listopada 2022
Dziś w pałacu o godzinie 12:00 miała miejsce premiera filmu „SZAŁ – film dokumentalno-edukacyjny dedykowany twórczości Władysława Podkowińskiego”.