Muzyka z balkonu – Jolanta Mrotek i Jolanta Jaszkowska

11 czerwca, w piękne i ciepłe niedzielne popołudnie wprost z pałacowego balkonu zaśpiewały Jolanta Mrotek i Jolanta Jaszkowska. Publiczność zajęła swoje miejsca w urokliwej przestrzeni parkowej. Tego typu koncert odbył się po raz pierwszy na terenie Pałacu w Chrzęsnem i inaugurował nowy cykl „Muzyka z balkonu”.

          Wokalistki zrobiły olbrzymie wrażenie na zebranych, którzy byli świadkami wielce efektownego show, skrawka prawdziwej rewii z bogactwem strojów i świetnym doborem repertuaru. Gwiazdy swoją urodą i talentem zachwyciły publiczność. Można było zaobserwować ich wielką swobodę, serdeczność, brak dystansu i bliski kontakt z zebranymi. Atmosfera była wyjątkowa, goście śpiewali i tańczyli wśród drzew a bisom i brawom nie było końca. Po koncercie wokalistki rozdawały autografy i ku radości uczestników znalazły czas na miłe rozmowy oraz zdjęcia.

           Już 9 lipca kolejny koncert z cyklu „Muzyka z balkonu”. Tym razem w przestrzeni parkowej zaprezentuje się Krzysztof Ścierański New Quartet – wyjątkowy zespół skupiający najwybitniejszych muzyków polskiego jazzu. Zapraszamy. Wstęp wolny!

Zobacz także