PLATEAU Koncert z Okazji Dnia Kobiet

STAROSTA WOŁOMIŃSKI ADAM LUBIAK ZAPRASZA NA KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET

PLATEAU

Grupa słynie z fenomenalnych koncertów, których zagrali już ponad 750! Twórcy bestsellerowego albumu „Projekt Grechuta” (z odważnymi aranżacjami piosenek Mistrza), autorzy przebojów „Niebezpiecznie piękny świt”, „Nic nie pachnie jak Ty” (duet z Renatą Przemyk), ale przede wszystkim – zespół który na żywo potrafi zaczarować, wzruszyć i rozbawić publiczność do łez!

Ich koncerty są unikalnym połączeniem liryki i elementów kabaretowych z dużą dawką autoironii.  Mimo rzadkiej obecności zespołu w mediach… występy Plateau z reguły są wyprzedane do ostatniego miejsca. Zespół bawi się muzyką, używając nie tylko gitar, ale także… piły do drewna, butelki czy cymbałek.

Występowali zarówno na otwarciu Przystanku Woodstock (dla pół miliona osób!) jak i w Filharmonii Narodowej, Teatrze Roma, łódzkiej Atlas Arenie i legendarnej „Piwnicy Pod Baranami”. Mają na koncie 5 płyt. Współpracowali z nimi tacy artyści jak: Martyna Jakubowicz, Renata Przemyk, Marek Jackowski, Wojciech Waglewski, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy) czy Lech Janerka.

Tym razem wystąpią oprócz materiału autorskiego z własnymi i niepowtarzalnymi wersjami utworów Marka Grechuty  (którego utwory zamieścili na swojej płycie „Projekt Grechuta”) oraz Marka Jackowskiego – założyciela legendarnego Maanamu, który występował z Plateau przez ostatnie 2,5 roku swojego życia.

To trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo! Zapraszamy!

zapraszamy:Niedziela, 8 marca 2020, godz. 16:00
miejsce:Pałac w Chrzęsnem

Zobacz także