Plenerowe warsztaty malarskie

Uwaga!!! Niepowtarzalna okazja by poczuć się artystą i czerpać natchnienie z chrzęśnieńskiej przyrody niczym sam Władysław Podkowiński….🖌🖼🤩

Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury oraz Arkadiusz Werelich – starosta wołomiński z Marek Starosta Powiatu Wołomińskiego i Pałac w Chrzęsnem zapraszają Was na plenerowe warsztaty malarskie!!!!

Bezpłatne warsztaty odbywały się będą w dniach 18, 19, 20,21 lipca (od czwartku do niedzieli) w godzinach 16.00 – 20.00 Artyści biorący udział w X Ogólnopolskim Plenerze Malarskim zapraszają Was do wspólnej przygody malarskiej!

W zależności od warunków pogodowych wspólne malowanie odbędzie się na terenie pałacowego parku lub w przypadku niepogody pod dachem.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.🙂

Organizatorzy zapewniają:

Materiały (farby, kartony, podobrazia i niezbędne narzędzia). 🖌🎨

Osoby posiadające już doświadczenie i własną bazę sprzętową (pędzle, szpachelki itp.) proszone są o zabranie ich ze sobą.

Nowicjusze zostaną zabezpieczeni we wszystko czego będą potrzebowali do wspólnej malarskiej przygody.

W zamian oczekujemy super dobrych humorów i

chęci do wspólnego tworzenia i dzielenia się doświadczeniem.

Prosimy o zaopatrzenie się w strój, który może zmienić swój wygląd i zabarwienie w wyniku twórczej ekspresji.😉

Nie wykluczamy, że prace które powstaną w wyniku warsztatów znajdą swoje miejsce na jednej z wystaw.🤩🖼

Osoby chętne do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach plenerowych proszone są o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa z podaniem dnia i godziny przybycia.

kontakt : palac@palacwchrzesnem.pl

Warsztaty będą się odbywały w ramach projektu OKO SZTUKI -2024 współfinansowanego przez Powiat Wołomiński – Ziemia Norwida i „Cudu nad Wisłą”Powiat Wołomiński i Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury we współpracy z Pałacem w Chrzęsnem.

📍Jest również możliwość udziału w dodatkowych , płatnych zajęciach z profesorem ASP. Informacje: tel.791 340 034

Gorąco zapraszamy!

Zobacz także