Recital Świąteczny Mietka Szcześniaka

Na Recital Świąteczny Mietka Szcześniaka bilety rozeszły się w okamgnieniu, aż żal, że pałacowa sala koncertowa jest tak niewielka.

W przeddzień nocy sylwestrowej zadziała się w Chrzęsnem prawdziwa magia, salę wypełniła świąteczna i pełna radości atmosfera.🎄🎄 Artysta zaprosił nas w pełną liryzmu i tkliwości muzyczną podróż, zaczynając od najpiękniejszych polskich kolęd, w zaskakujących barwach bossa-nova i samby, poprzez utwory z albumu „Nierówni”, aż do piosenek, których domagała się publiczność takich jak „Dumka na dwa serca”💕 czy „Całe życie czekam na Ciebie”.

Wokalista, który pojawił się na pałacowej scenie zaczynał od występów w kościelnym chórze, a pierwsze kroki na scenie stawiał w latach 80. Na swoim koncie ma Bursztynowego Słowika, trzy Fryderyki, a w 1999 roku reprezentował Polskę na Eurowizji. Jedną z najpopularniejszych piosenek wokalisty jest bez wątpienia „Dumka na dwa serca”, którą nagrał w duecie z Edytą Górniak w 1998 roku.

Mieczysławowi towarzyszył Paweł Tomaszewski – pianista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny zdobywca Grand Prix oraz nagród indywidualnych wszystkich najważniejszych konkursach jazzowych w Polsce.

Koncert ten z pewnością na długo pozostanie w pamięci tych, którzy mieli okazję być na tej muzycznej świątecznej uczcie.

Tym muzycznym akcentem zakończyliśmy intensywny rok 2023. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami, bo to wszystko realizujemy właśnie dla Was 🥂😍

Koncert objął patronatem honorowym Adam Lubiak – Starosta Wołomiński

Wydarzenie dofinansowano ze środków STOART

Zobacz także