Wernisaż wystawy pt. Człowiek – Emocje – Natura

Starosta Wołomiński Adam Lubiak zaprasza do Pałacu w Chrzęsnem na wernisaż wystawy pt. Człowiek – Emocje – Natura

W ciszy można wyrazić czasami więcej uczuć niż w trakcie rozmowy. Słowa często przykrywają to, co naprawdę chcemy komuś przekazać. Idziemy na łatwiznę, mówiąc rzeczy, które są wygodne. Jednak nasze spojrzenie zawsze zdradza prawdę. Nasze obrazy milczą, ale czy na pewno? Chcemy pokazać prawdziwe emocje człowieka, dlatego przedstawiamy jego i naturę, bo mamy wrażenie, że ludzie już tylko w samotności, z dala od wszystkiego, pośród natury, zdejmują swoje maski i nie boją się swoich uczuć i emocji.

Kamila Lipka

Absolwentka architektury krajobrazu SGGW w Warszawie. Od zawsze jej największą pasją było malarstwo. Obecnie zawodowo maluje murale komercyjne i artystyczne oraz obrazy na płótnie. Posługuje się głównie techniką akrylu i akwareli. W swoich pracach stara się skupiać na emocjach, lubi też mocno kontrastowe zestawienie kolorów.  Zajmuję się również grafiką i digital paintingiem.

Janusz Poddenek

Emerytowany inżynier lotnictwa. Od wielu lat rozwija swoje hobby, m.in. ogrodnictwo czy hodowlę dzikich pszczół – murarek ogrodowych. Od 2008 roku pasjonuje się motylami (entomologią), a szczególnie ich pięknem i różnorodnością w przyrodzie. Początkowo ze zgromadzonych zbiorów powstawały kolaże z motyli oraz suszonych kwiatów odpowiednio eksponowanych w ramkach. Ponieważ motyli w przyrodzie jest coraz mniej, najnowsze kolaże są tworzone tylko z suszonych kwiatów.

Ewa Siarkiewicz

Z wykształcenia artysta plastyk oraz architekt krajobrazu. Praktycznie cały czas rysuje, maluje, haftuje, tworzy na wszystkim, na czym się da. Jest autorką m.in serii szkiców sporządzonych na podstawie rzeźb i obrazów z całego przekroju historii sztuki, także szkiców ilustrujących uczucia i emocje oraz odnoszących się do natury.

zapraszamy:Niedziela, 20 października 2019, godz. 15:00
miejsce:Pałac w Chrzęsnem

Zobacz także